Jobstudent - Klantenadviseur

De CVBA Belfius Regio Aalst is een zelfstandige bank-verzekeraar met 5 vestigingen in en rond Aalst : Aalst Stationsstraat, Erembodegem, Hofstade, Affligem en Faluintjes. In het hoofdkantoor vlakbij het station van Aalst, bevinden zich ook onze 3 expertisecentra : Business Center, Woonkredieten en Vermogensbeheer. Om ons team van klantenadviseurs te versterken zijn wij op zoek naar een :

Communicatieve en vlotte jobstudent als klantenadviseur (M/V/X) voor één van onze kantoren

Jouw taken

Vol enthousiasme ondersteun je de klantenadviseur(s) van het kantoor.
Na een inloopperiode zorg je zelfstandig voor het onthaal en verstrek je een basisservice aan onze klanten.
Je zorgt voor het telefonisch onthaal en je contacteert klanten om deze uit te nodigen voor een gesprek.
Je voert zelfstandig administratieve taken uit.
Je werkt proactief mee aan commerciële projecten.

Wij bieden

Een leerrijke werkervaring in de banksector voor 1 maand of 4 weken aansluitend in de maand september.
Een aangename werkomgeving waarin je, vanaf dag één, volwaardig deel uitmaakt van ons team.

Jobspecificatie/specification
Sectoren/type: 
Administratie/Administration
Andere / Other
Postcode & plaats tewerkstelling/Postal code & place of work: 
9300, Aalst
Statuut/sort of job: 
Studentenjob
Loon/Wage
Loon bedrag/Wage: 
1726.62 eur
Loon per/Wage per: 
maand/month
Werktijden//time of employement
Friday, September 1, 2017
Saturday, September 30, 2017
Werktijden per dag: 
maandag/Monday dinsdag/Tuesday woensdag/Wednesday donderdag/Thursday vrijdag/Friday zaterdag/Saturday zondag
van/from -------
Opmerking over het aantal te werken uren: 
Voor 1 maand of 4 weken in de maand september. Werkweken van 37,5u.
Kandidaat/Candidate
Vereiste talen/Requested languages: 
Nederlands/Dutch
Profiel kandidaat/Candidate’s profile: 
Je legt gemakkelijk contact met andere mensen. Je bent leergierig en behulpzaam. Je werkt graag in een team en je hebt zin voor initiatief. Je hebt reeds een Bachelordiploma* (Bachelor in de (toegepaste) economische wetenschappen – Bedrijfskunde, Handelsingenieur (in de beleidsinformatica) of Economisch beleid / Bachelor bedrijfsmanagement - Financie- en verzekeringswezen of Accountancy-Fiscaliteit / Bachelor in de Handelswetenschappen) of een Masterdiploma. * Verplichting opgelegd door het FSMA (Autoriteit voor financiële markten en diensten) in het kader van het toezicht op de tussenpersonen, enkel voor diploma’s opgenomen in de lijst gepubliceerd op 16/06/2016.